Odběr novinek

Máte zájem dostávat nejnovější příspěvky přímo do vaší e-mailové schránky?

 

Zaregistrujte se pro automatické zasílání novinek:

Jadran Šetlík /14:30-16:00 hod/

Novinka

Vaše cena:

690 Kč

ks  

Ještě volná místa

 

Jadran Šetlík /14:30-16:00 hod/

Vše co vás zajímá o životě a tvorbě Jadrana Šetlíka.

Jadran Šetlík se narodil 19. ledna 1952 v italském Terstu jako dítě českého novináře a matky Slovinky. Do Prahy přijel s rodiči v pěti letech a za dalších osm let se opět stěhoval do rodné Itálie, kde se jeho otec stal dopisovatelem ČTK.

 

V římských ulicích také poprvé zmáčkl spoušť fotoaparátu a právě tam v patnácti letech zcela náhodně potkal svoji první velkou hvězdu - Claudii Cardinale. Po ní následovaly další - ze světa hereckého, politického i společenského - Brigitte Bardot, Raquel Welch, Anthony Quinn, Peter Sellers, Robert Kennedy a řada dalších. V osmnácti letech začal Jadran Šetlík studovat na grafické škole v Praze. V té době bylo o dráze uměleckého fotografa definitivně rozhodnuto.

 

Ve své profesionální kariéře se věnoval všem fotografickým žánrům - od reportáže přes architekturu, reklamu, módu, až k volné tvorbě. Jeho nejvyhledávanějším a nejčastějším fotografickým objektem však byla vždy žena v mnoha podobách. Svědčí o tom desítky kalendářů, nesčetné množství reprezentativních souborů zajímavých osobností a fotomodelek. Toto téma také nejvýrazněji ovlivňuje i jeho současnou tvorbu, projekty a prezentace z posledních let, které vyústily v exkluzivní výstavy v České republice a v zahraničí. Umělec při nich vždy dbá na to, aby prostřednictvím fotografických obrazů oslovil co nejvíce diváků a aby každá prezentace svým zaměřením ladila s prostředím, ve kterém, ve kterém je umístěna.

 

Termín: 4.10.2013

Hodina: 14:30 - 16:00 hod

Místo konání: PVA EXPO PRAHA, Letňany

Graf vývoje ceny

 

 

Přihlášení k mému účtu

icon

Uživatelské jméno:

Heslo:

Nová registrace Zapomenuté heslo